בישראל קיים חוק לרישוי עסקים משנת 1975 שאומר שכל עסק הבא במגע עם מזון כגון מפעלי מזון ,הדברה למסעדות ,בתי מלון,מאפיות , בתי אבות וכולי חייב בחוק לבצע הדברה לבתי עסק באופן חודשי קבוע.

מעבר לחוק ההדברה ,ביצוע הדברה למוסדות הוא הכרחי ,כשמתבצעת אחזקה של מדביר מקצועי באופן קבוע יש פיקוח על המזיקים במקום,במסגרת האחזקה אנו מציבים מערך הדברה מסודר אשר ייתן מענה במידה ויחדור מזיק כלשהוא , במסגרת הטיפול השוטף אנו נחפש פעולות של מזיקים במקום על מנת למגר אותם עוד בשלב הראשוני,במצב שאין הדברה יכולת הזיהוי היא לא מקצועית ובזמן שתגלו מזיק כלשהו יכול להיות שהזיהוי יהיה כבר מאוחר מידי ויש לנו התפרצות של מזיקים במקום.

התפרצות מזיקים

מזיקים תברואתיים כגון חולדות , עכברים ,תיקנים (למידע על הדברת תיקנים אמריקאים) וכו ידועים בקצב התרבותם המהיר ,לדוגמא-כשחודר עכבר לבית עסק ,לעיתים עקב הדינמיקה של המקום,יושבי המקום לא מבחינים בו ,במידה והעכבר מתביית תוך כ-15 ימים מתבצעת המלטה ראשונית ובפחות מחודש מתחוללת במקום "מכת עכברים"(התפרצות) .דוגמא נוספת -תיקן גרמני - זהו תיקן קטן יחסית לתיקנים האמריקאים הידועים והיכולת שלנו להבחין בחדירתו היא אפסית, התיקן הגרמני מוכר בעיקר בתעשיית המזון כמזיק חזק העמיד לחומרי הדברת מזיקים ,קצב התרבותו מהיר והיכולת למגר אותו לאחר התפרצות דורשת מקצועיות,זמן והשקעה רבה .

ביכולתנו לטפל במפעלים,מוסדות, לבצע הדברה למסעדות וכו,לחברתנו ניסיון רב באחזקות שוטפות בתחום ההדברה ,ו"הצלנו" עסקים רבים במקומות בהם נכשלו חברות הדברה שונות.

המלצותינו

אנו ממליצים בחום לא לחכות שיהיו "בעיות" פתחתם עסק התייעצו איתנו כבר מתחילת ההקמה, טיפים בסיסיים יהוו שינוי מהותי להמשך ,אנו נתקלים במוסדות שבנו את המערכת שלהם בצורה לא נכונה ,וכעת יש אזורים מרכזיים שלא ניתן להגיע אליהם בכדי לנקות ,הנזק - מעבר לריח וללכלוך הוא כמובן בית גידול למזיקים,בבניה נכונה כל הנזק היה נחסך והעבודה של כל הגורמים היתה הרבה יותר קלה.

לסיכום - עסק שלא מטופל באופן שוטף הוא חשוף להתפרצויות של מזיקים מכל סוג ,הלקוחות עלולים לראות את המזיקים,המזון במקום עלול להיות מזוהם ולגרום לנזקים ללקוחות וכמובן ליושבי המקום.

חסכו מעצמכם אי נעימויות והזמינו אותנו עוד היום

לפרטים נוספים
מלאו את פרטים ואחזור אליכם בהקדם