הנחיות לסידור הדירה לפני ריסוס

על מנת להגיע לתוצאות מושלמות אנו נצטרך את עזרתכם לפני הגעתנו במקרה של הזמנת ריסוס:

ריסוס כנגד תיקנים \ נמלים

יש לדאוג לבית נקי שהחומר ייתפס היטב, הריסוס מתבצע לאורך הפנלים (החיבור של הרצפה והקיר), לכן אתם מתבקשים להרחיק את הרהיטים כ- 10 ס"מ מהקיר.

פינוי של הארון שנמצא מתחת לכיור במטבח בלבד, פינוי כללי של השיש (במידה ויש נמלים על השיש), אין צורך לפנות מכשירי חשמל מסיבים כגון מיקרוגל , תמי 4 וכו. יש לאסוף צעצועים ,נעליים (לדאוג לבית מסודר)בחדרי השירותים יש להרחיק את נייר הטואלט ובחדרי המקלחת להרחיק את המגבות,

במידה ויש נמלים בחדר האמבטיה נא לפנות את השיש של חדר אמבטיה.

טיפול בפתיונות כנגד נמלים

במקרה של טיפול בפתיונות כנגד נמלים ,אנו נבקש מכם הלקוחות לגלות איפוק ולהניח לנמלים עד להגעתנו כיוון שבמידה ותרססו את הנמלים לא יהיה ניתן לטפל בהן בפתיונות,למעשה בטיפול בפתיונות אנו משתמשים בהתנהגות הביולוגית של הנמלה,כידוע נמלה שייכת למשפחת הדבוראים , מבנה הקן של הנמלה מורכב ממלכה שליטה ,פועלות ,לוחמות,ביצים,זחלים ועוד ,תפקידן של הפועלות הוא לכלכל את הקן במלוא מובן המילה ,אחד מהתקפידים העיקריים הוא להביא מזון לקן ולהאכיל את יושבי הקן ,אנו מנצלים את התהליך בכך שאנו באמצעות פתיון מורעל משתמשים בפועלות להחדיר את הרעל לקן ובעצם להשמיד את כל המושבה,בשונה מריסוס בו אנו הורגים את הפועלות בלבד.

טיפול בפתיונות כנגד תיקן גרמני

במקרה של טיפול בתיקן גרמני(גוקים קטנים) לא מתבצע ריסוס אלא טיפול בפתיונות ,אין צורך להתפנות מהבית.היות ותיקן גרמני אוהב לכלוך ,יש לנקות נקיון יסודי את הארונות מטבח ,במידה והבעיה בכל הדירה יש לנקות את כל הדירה ,רצוי בליווי חומר חיטוי כגון אקונומיקה.

ריסוס כנגד פרעושים \קרציוני יונים\קרציות

ריסוס פרעושים \ קרציות\קרציוני יונים הוא ריסוס יסודי של כל הרצפה והקירות עד גובה של מטר ,יש לבצע את אותו הסידור כמו בריסוס תיקנים (להרחיק את הרהיטים כ10 ס"מ מהקיר)בנוסף יש לשאוב את הבית באמצעות שואב אבק ,בנגיעות של פרעושים יש לשאוב את כל הרצפה ,במקרה של קרציות \ קרציוני יונים יש לשאוב בעיקר ספות מיטות. על מנת להימנע מקרציוני יונים יש לבצע מראש הדברת יונים.

 

כללי התנהגות

 

  • מתחילת הריסוס יושבי הבית חייבים להתפנות לשעתיים, מבוגרים מעל גיל 70 מתפנים ל8 שעות,

          תינוקות מתחת לגיל חצי שנה מתפנים ללילה.

  • בריסוס פרעושים,קרציות הפינוי אותו פינוי כמו בסעיף הקודם, היות וכל הרצפה רוססה אין ללכת יחפים עד לשטיפה.
  • רצוי לשטוף את הבית כעבור שלושה ימים–ההוראה היא בגדר המלצה אין חובת שטיפה, אך לא לשטוף את הבית לפחות שלושה ימים.

  בכל מקרה של חוסר וודאות אני מבקש להתקשר בכל שעה ולשאול את שעל לבכם

  בברכה אמיר

 

לפרטים נוספים
מלאו את פרטים ואחזור אליכם בהקדם