הדברת ג'וקים (תיקנים)

כולנו מכירים אותם וכמעט כולנו פגשנו בהם – הג'וקים. הם יכולים להופיע כתיקנים חומים וגדולים, או כתיקנים קטנים יותר וצרי גוף. אבל מה שאנחנו יודעים שהג'וק יכול להפתיע אותנו דווקא כשלא נצפה לו ולמרות גודלו הקטן ביחס אלינו, הוא תמיד ייראה לנו כג'וק ענק, ויגרום פחד גדול ומהומה נוראית. 

ואכן, בחודשי הקיץ הג'וקים חוגגים! הם מגיעים מכל מקום והם יכולים להופיע על השיש, במקלחת, בכניסה לבית, במרפסת ואפילו בחדר השינה. אז איך נפטרים מהמטרד של הקיץ? המומחים של 'קקטוס הדברה והרחקת יונים' מסבירים.

ריסוס נגד ג'וקים

ריסוס נגד ג'וקים: להיפטר מהמטרד של הקיץ

כדי לבצע הדברת ג'וקים \תיקנים יעילה ראשית חשוב להבין כי התיקן, הינו חזק וייחודי שנמשך בעיקר למקורות זבל, לביובים, למקומות לחים וחמים, למוצרי חשמל בהם חם ונעים, למקורות מים כמו מתקני מים והוא מאד עמיד מפני חומרי הדברה - כך שגם ריסוס נגד תיקנים באופן מקומי בתכשירים ביתיים שרק יגרמו לכם לסחרחורת, ולא ממש יסייעו במקרה של מלחמה כנגד התיקן. 

אז מה עושים?

כאשר אתם מזהים חדירה של תיקנים לבית, לחצר לעסק או לכל מקום בו אתם נמצאים, חשוב כבר להזעיק את צוות המדבירים שלנו. אנו נגיע אליכם ונזהה מהיכן חודרים אליכם התיקנים, היכן נמצא המקור שלהם, נרסס את הבית, החצר והביוב בחומרי הדברה שקוטלים את התיקנים באופן אבסולוטי.

הדברת ג'וקים של 'קקטוס הדברה' כוללת הדברת ביובים, ריסוס החצר, ריסוס כל חלקי הבית. 

למה צריך לדאוג לפני הדברת ג'וקים?

לפני הדברת ג'וקים יש לנקות את הבית (וזאת משום שלאחר ההדברה מומלץ לא לשטוף את הרצפות לפחות לטווח של שבוע).

עוד יש לנקות את ארונות המטבח, לפנות אותם ולהרחיק מעט את מערכות הישיבה מהקירות.

בנוסף, חשוב לפנות מהבית בעלי חיים וילדים ולאחר ההדברה לצאת מהבית לפחות לחצי יום.

כאשר תחזרו לבית אחרי ריסוס נגד ג'וקים הבית יהיה נקי מתיקנים ג'וקים ומזיקים, אך יכול להיות שמידי פעם תתקלו בג'וק אחד או שניים שהחזיר את נשמתו לבורא.

על מנת לשמור על הבית נקי ממזיקים וג'וקים חשוב לא להשאיר זבל פתוח, לשמור כי בחצר לא יהיו מקורות מים וברזים פתוחים, לפנות פסולת ולשמור על סביבה יבשה ונקייה.

 

עוד בנושא

תיקן גרמני

הדברת עכבישים

הדברת דבורים 

הדברה אלקטרונית

 

לפרטים נוספים
מלאו את פרטים ואחזור אליכם בהקדם