הדברת ג'וקים

כולנו מכירים אותם וכמעט כולנו פגשנו בהם – הג'וקים. הם יכולים להופיע כתיקנים חומים וגדולים, או כתיקנים קטנים יותר וצרי גוף. אבל מה שאנחנו יודעים שהג'וק יכול להפתיע אותנו דווקא כשלא נצפה לו ולמרות גודלו הקטן ביחס אלינו, והוא תמיד יראה לנו כג'וק ענק, ויגרום פחד גדול ומהומה נוראית. 

ואכן, בחודשי הקיץ הג'וקים חוגגים! הם מגיעים מכל מקום והם יכולים להופיע על השיש, במקלחת, בכניסה לבית, במרפסת ואפילו בחדר השינה. אז איך נפטרים מהמטרד של הקיץ? המומחים של 'קקטוס הדברה' מסבירים.

ריסוס נגד ג'וקים

ריסוס נגד ג'וקים: להיפטר מהמטרד של הקיץ

כדי לבצע הדברת ג'וקים יעילה ראשית חשוב להבין כי הג'וק, הלוא הוא התיקן הינו חזק וייחודי שנמשך בעיקר למקורות זבל, לביובים, למקומות יבשים וחמים, למוצרי חשמל בהם חם ונעים, למקורות מים כמו מתקני מים והוא מאד עמיד מפני חומרי הדברה - כך שגם ריסוס נגד ג'וקים באופן מקומי בתכשירים שונים שרק יגרמו לכם לסחרחורת, ולא ממש יסייעו במקרה של מלחמה כנגד התיקן. 

אז מה עושים?

כאשר אתם מזהים חדירה של ג'וקים לבית, לחצר לעסק או לכל מקום בו אתם נמצאים, חשוב כבר להזעיק את צוות המדבירים שלנו. אנו נגיע אליכם ונזהה מהיכן חודרים אליכם התיקנים, היכן נמצאים הקינים שלהם, ונרסס את הבית, החצר והביוב בחומרי הדברה שקוטלים את התיקנים באופן אבסולוטי.

הדברת ג'וקים של 'קקטוס הדברה' כוללת הדברת תיקנים בביוב, ריסוס החצר, ריסוס כל חלקי הבית, ווידוא כי התיקנים אל יחזרו שוב לאזור. 

למה צריך לדאוג לפני הדברת ג'וקים?

לפני הדברת ג'וקים יש לנקות את הבית (וזאת משום שלאחר ההדברה מומלץ לא לשטוף את הרצפות לפחות לטווח של שבוע).

עוד יש לנקות את ארונות המטבח, לפנות אותם ולהרחיק מעט את מערכות הישיבה מהקירות.

בנוסף, חשוב לפנות מהבית בעלי חיים וילדים ולאחר ההדברה לצאת מהבית לפחות לחצי יום.

כאשר תחזרו לבית אחרי ריסוס נגד ג'וקים הבית יהיה נקי מתיקנים ג'וקים ומזיקים, אך יכול להיות שמידי פעם תתקלו בג'וק אחד או שניים שהחזיר את נשמתו לבורא.

על מנת לשמור על הבית נקי ממזיקים וג'וקים חשוב לא להשאיר זבל פתוח, לשמור כי בחצר לא יהיו מקורות מים וברזים פתוחים, לפנות פסולת ולשמור על סביבה יבשה ונקייה.

 

עוד בנושא

תיקן גרמני

הדברת עכבישים

הדברת דבורים 

הדברה אלקטרונית

 

לפרטים נוספים
מלאו את פרטים ואחזור אליכם בהקדם