הדברה אלקטרונית

יש כל מיני סוגים של מזיקים ביניהם עכברים, טרמיטים, נמלים, מקקים וכאשר הם מופיעים בסביבה בה אנו והקרובים לנו חיים הדבר פוגע הן באיכות חיינו ואף עלול לסכן את בריאותנו שלא לדבר על שלוות הנפש שלנו

 

הדברה אלקטרונית

כמובן שהפתרון הטוב, המהיר והמועיל ביותר לטווח הקצר והארוך הוא קריאה לבעל מקצוע או חברה המתמחה בביצוע הדברה בבתים ועסקים. העניין הוא שמרבית ההדברות מחייבות שימוש בכימיקלים ורעלים שגם הם פוגעים בנו ובבריאות שלנו.

בעוד יש סוגי הדברות שמחייבות אותנו להיעדר מהבית לכמה ימים, הדברה אלקטרונית היא הפתרון החדשני ביותר שמאפשר לנו להיפטר מכל אותם מזיקים מבלי לעשות שימוש ברעלים הפוגעים בנו ובסביבה שלנו.

מהי הדברה אלקטרונית?

שיטת הדברת המבוססת על אמצעים אלקטרונים שונים כמו גלי קול, תאורה ושדות אלקטרומגנטיים. באמצעות שימוש באמצעים חדשניים אלו ניתן להרחיק עטלפים, יתושים, יונים, חולדות, מקקים ועכברים.

איך עובדת הדברה אלקטרונית?

הרעיון של הדברה אלקטרונית מתבסס על כל מיני סיטואציות שכביכול מפריעות למזיק להתקיים בסביבה שלנו וגורמות לו לחזור אל הטבע מבלי לפגוע בו. כך, מצד אחד אנו לא פוגעים בחיה שכביכול מטרידה אותנו ומצד שני לא עושים שימוש בחומרים ורכיבים כימיקליים מזיקים.

אנשי המקצוע בקקטוס הדברה יודעים לאתר את נקודות התורפה של כל המזיקים ולהרחיק אותם בצורה פעילה ואקטיבית מבלי לחסלם. לדוגמא, מכיון ולעכברים, חולדות ויונים יש טווח שמיעה רחב מאוד ניתן לשדר גלי אולטרה סאונד באותם טווחי שמיעה ואז מה שקורה הוא שאותם מזיקים לא מסוגלים להתמודד עם הרעשים הצורמים והם פשוט בורחים מהאזור. עטלפים לעומת זאת, רגישים מאוד לאור ולכן עם נעשה שימוש בשידורי סונאר הפוגעים בעצמים השונים, הדבר יגרום לשיבוש הראייה שלו ולהרחקתו.

עוד בנושא

 

הדברה אלקטרונית - יתרונות

  • אין שימוש בחומרי הדברה וכימיקלים הפוגעים בבריאות שלנו ובסביבה
  • פעולה מהירה היא זו שתגרום להרחקת המזיק
  • אין פגיעה בנכס
  • לרוב השיטה תפתור את הבעיה והחיה לא תשוב לביתנו
  • יש מכשירים מסוימים שמאפשרים להרחיק כמה מזיקים באותו זמן
לפרטים נוספים
מלאו את פרטים ואחזור אליכם בהקדם