הדברת נמלי אש

רבות האגדות האורבניות המספרות על כיצד נכנסו נמלי האש לארצנו, וזאת כי הרי נמלי האש אינן אופייניות למדינת ישראל. יש המספרים כי הן עברו דרך שידה שהוברחה במכס מארגנטינה, יש המספרים כי דרך עציץ ויש כאלה שמסבירים שהנמלה הגיעה עם משלוחי עץ ממדינות מאפריקה. אבל מי שנעקץ מנמלת אש שגודלה אומנם קטן אך עקיצתה כואבת ובגדול, בוודאי רוצה לדעת איך מבצעים הדברת נמלי אש ולא אכפת לו מאין הגיעה.

אז לפני שהמומחים של 'קקטוס הדברה' יסבירו על הדברת נמלי אש, מוטב לדעת מהי הנמלה וכיצד מזהים אותה.

אז מהי נמלת האש? הדברת נמלי אש

נמלת האש היא נמלה פולשת והיא אינה נחשבת ככזאת שמעבירה מחלות, אך העקיצות הכואבות שלה עלולות לגרום לכוויה. נמלת האש הינה בעלת מראה קטן מאד והיא בצבע חום אדום והיא נמצאת בארץ בעיקר באזור ירושלים והמרכז וניתן לראות אותה מתהלכת בקבוצות ובשורות בעיקר על גבי השיש ועל פאנלים ובכניסה לבית.

את נמלי האש נראה בעיקר בחודשי הקיץ והן פעילות ומאד חזקות בפעילות שלהן ובתקיפות שלהן. אחד האמצעים לזיהוי נמלה מסוג זה היא כאשר הנמלה עולה על הספה ועוקצת אתכם.

האם ניתן להפטר לבד מנמלי אש?

נמלים מסוג זה ניתן לנסות להפטר בדרכים שונות עוד לפני שאתם מזמינים הדברת נמלי אש:

ג'ל נגד נמלים – ישנו ג'ל נגד נמלים שניתן באמצעותו להרחיק את הנמלים מהבית. את הג'ל מניחים על השיש ועל כמה נקודות אסטרטגיות בבית ובכך מנסים להפטר מהנמלים.

ריסוס נגד נמלים – עוד ניתן לנסות להפטר מהנמלים דרך ריסוס מקומי נגד נמלים, אך יש לקחת בחשבון כי ריסוס מסוג זה לא תמיד עובד ויכול להזיק עם הריח החזק שלו לבני הבית.

שאיבת הנמלים – ניתן לשאוב את הנמלים עם שואב אבק ולנסות לאתר את קן הנמלים ולהשמידו.

הזמינו הדברת נמלים!

אם כל השיטות לא צלחו ואתם עדיין סובלים מנמלי אש שמציקות, נמצאות בכל מקום ועוקצות אתכם, הדרך הטובה להפטר מהנמלים היא פשוט להזמין הדברת נמלי אש מקצועית מחברת 'קקטוס הדברה' שתשלח מדביר מקצועי שיגיע, ימצא את הקן, יחסל אותו וימגר את הנמלים מביתכם.

חברת קקטוס הדברה מתמחה בהדברת נמלים, ג'וקים, הרחקת יונים, לכידת מכרסמים, ושאר מזיקים בבית בחצר, בעסק ובכל מקום.

לפרטים נוספים
מלאו את פרטים ואחזור אליכם בהקדם