ריסוס נגד פרעושים בבית עם בעלי חיים - מה צריך לדעת?

פרעושים וקרציות עלולים להופיע בביתנו בעיקר כאשר יש לנו בבית בעלי חיים כמו חתול, כלב, או חיות מחמד אחרות. עם זאת, חשוב להבין כי פרעושים וקרציות עלולים להגיע גם מבני אדם, והם אוהבים מקומות לחים וסגורים, לכן לא תמיד  יש להפנות אצבע מאשימה לחבר הטוב והשעיר שמביט בכם בעיניים תמימות.

אבל כדי שאף אחד לא יסבול המומחים של חברת 'קקטוס הדברה' המתמחה במגוון סוגי הדברות תסביר לכם כיצד מבצעים ריסוס נגד פרעושים בבית עם בעלי חיים.

אז מה צריך לעשות?

אם התגלו בביתכם פרעושים, חשוב בראשית לאוורר את הבית, לשאוב את השטיחים להוציא אותם החוצה ולשטוף את הבית באופן יסודי. לאחר מכן יש לקרוא למדביר ולבקש ממנו לבצע הדברת פרעושים שמתאימה לבית שיש בו בעלי חיים.

כעת המדביר יציע לכם כמה סוגי הדברות, שאחת מהן היא הדברה בחומרים טבעיים משום שהדברה כימית עלולה לסכן את בעלי החיים שבבית.

אז מהי הדברה טבעית נגד פרעושים?

ישנן מגוון הדברות טבעיות נגד פרעושים האחת עשויה מצמח החרצית וישנן הדברות ירוקות שונות שבהן משתמשים חקלאיים ועמן משתמשים גם מדבירים.

ישנן גם הדברות פרמיטרין או פריתרואיד שהן חומר על בסיס צמחים שהן חומר טיפול נגר פרעושים והוא מתאים לטיפול וטרינרי לחתול אות לכלב.

הדברה ירוקה ריסוס נגד פרעושים

עוד ניתן לרסס את הבית בהדברה ירוקה. הדברה ירוקה עשויה מחומרים שאושרו על ידי משרד הבריאות והן עשויות מחומרים תברואתיים שעבור הליך רישוי ופיקוח על ידי משרד הבריאות. ההדברה הינה הדברה ללא שימוש ברעלים שיזיקו לחיות המחמד, אבל את הפרעושים היא תחסל ותבריח.

בזמן ריסוס נגד פרעושים שיתבצע בבית, ובחצר חשוב מאד לקחת מהאזור את חיות המחמד כדי למנוע ליקוק של החומרים.

טפלו בחיות המחמד שלכם

לאחר ההדברה או לפני ההדברה חשוב לרכוש לחיות החמד שלכם אמפולה או קולר נגד פרעושים וזאת לפני המלצת הווטרינר או לפי המוכר בחנות החיות. את הקולר רוכשים לפי משקל הכלב או החתול ואת מפזרים על גוף החתול או הכלב האמפולה לפי הוראות השימוש.

לפרטים נוספים
מלאו את פרטים ואחזור אליכם בהקדם