הדברה דירת 4 חדרים – כיצד מבצעים?

הדברה של דירת 4, או דירת 3 חדרים ואפילו דירת 2 חדרים חשוב לדעת כיצד לבצע. כי הרי כאשר אנו מבצעים הדברה, אנחנו רוצים לבצע אותה פעם אחת בשנה ולא לחזור ולסבול מחרקים, ג'וקים ושאר פולשים ברחבי הבית שלנו.

ולמרות זאת גם כשאת העבודה מבצע בעצם מדביר מקצועי, חשוב שגם אנחנו הדיירים נדע כיצד לפעול על מנת למקסם את התוצאות של ההדברה. אז כיצד מבצעים הדברה של דירה מכל סוג? המומחים של קקטוס הדברה מסבירים.

בראשית – בוחרים מדביר מקצועי

לפעולת ההדברה חשוב לבחור שירותי הדברה ממדביר מקצועי. המדביר עליו כבר בטלפון להמליץ לכם על דרכי פעולה למיגור המזיקים (וזאת במידה ויש דרכי פעולה שאתם יכולים לנקוט) וחשוב שהוא ידע למגר את כל סוגי המזיקים בשיטות שונות, לדוגמא: מיגור נמלים על ידי מציאת הקן והשמדת המלכה, או הרחקת יונים באמצעות דרכים הומאניות, וכדומה. וודאו שהמדביר מתמצא בשלל שיטות הדברה כמו הדברה ירוקה, ביולוגית וגם הדברה כימית במידת הצורך. עוד כדאי לבחור מדביר טוב שקיבלתם המלצות לגביו גם מהאתר שלו, שעליו להיות מושקע ואינפורמטיבי, וגם מהסביבה.

מה עושים לפני הגעת המדביר אליכם? הדברה דירת 4 חדרים

לפני שהמדביר מגיע אליכם יש להוציא את כלי המטבח מהארונות, ולהרחיק מעט את הספות והמיטות מהקירות. בנוסף, אם אתם רוצים לשטוף את הבית: חשוב לשטוף את הבית לפני פעולת ההדברה ולא אחרי, וזאת כי לא מומלץ לשטוף את הרצפות כשבוע לאחר ביצוע ההדברה. ביום ההדברה חשוב לצאת מהבית לפחות ל 2 שעות ולהוציא מהבית ומהחצר את חיות המחמד.

כיצד פועלים לאחר שהמדביר סיים את ההדברה?

כאשר המדביר סיים את ההדברה יש לוודא עמו שהוא הדביר את כל המקומות בבית וגם את החצר ואת פתחי הביובים. נסו לברר עמו מהיכן הגיעו החרקים לבית, ויש לבקש ממנו קבלה ואחריות על ההדברה. בכך תוכלו להיות בטוחים שאם המזיקים יחזרו – עמם יחזור למקום גם המדביר. מומלץ, כדי להגן על ביתכם, לרשת את חלונות ולהתקין דלת רשת על הדלת במידה ואתם גרים בבית קרקע, ולשמור על הניקיון באזור הבית והסביבה וזאת על מנת למנוע חזרה של מזיקים לאזור.

לפרטים נוספים
מלאו את פרטים ואחזור אליכם בהקדם