כאשר אתם פותחים בית עסק חדש כגון: מסעדה (קראו על הדברה למסעדות), בית קפה, חנות, מפעל או כל בית עסק שעליו להיות פתוח ללקוחות, עובד על בסיס יומיומי או אפילו מחסן בו מאוחסנים מסמכים חשובים או סחורה מכל סוג - חשוב שתהיה בו הדברה לבתי עסק על בסיס קבוע.

מסעדה למשל, או חדר אוכל של בית מלון דורשים הדברה בכל חודש וזאת כדי לוודא שלבית העסק לא נכנסים מכרסמים שנמשכים למקומות בהם מאוחסן אוכל רב.

לכן אתם כבעלי עסקים חייבים לברר כל כמה זמן בית העסק שלכם מחויב בהדברה, וכיצד תוכלו לשמור על הרכוש שלכם, על בריאות הלקוחות והעובדים שלכם באמצעות הדברה מתאימה לבית העסק שלכם.

הדברה לבתי עסק

ביצוע הדברה שנתית בבית העסק

בכל הנוגע לנושא של הדברה לבתי עסק באופן שנתי, (לא מסעדות או מקומות שיש בהם אוכל, זה כבר סיפור אחר) חשוב לדעת לפעול נכון. כאשר אתם מבצעים הדברה מסוג זה, חשוב כי באותו יום של ההדברה תודיעו על כך לעובדים ותסגרו את בית העסק לעסקים. בית העסק עליו להיות סגור משום שחומרי ההדברה הינם חומרים שאינם בריאים לנשימה.

מה עושים לפני שהמדביר מגיע?

לפני שהמדביר מגיע חשוב לנקות את רצפת בית העסק, וזאת משום שלאחר ההדברה מומלץ לא לרחוץ את הרצפה לזמן של שבוע, ויש להרחיק מהקירות מערכות ישיבה במידה וישנן. לפני שהמדביר מגיע רצוי לצאת מבית העסק ולהרחיק ממנו בעלי חיים (במידה ומדובר בחנות חיות, או למשל בחנות ובה נמצאת חיה).

כיצד מתבצעת הדברה בבית העסק השונים? 

פתרונות הדברה לבתי עסקים מתבצעים תוך שילוב הדברה לבתי עסק עם ריסוס, קפסולות, ג'לים נגד נמלים ועוד (כולל הרחקת יונים). בביצוע ההדברה ישנם מגוון עסקים כמו אולמות או מסעדות בהם מתבצעת הדברה חודשית גם בתוך האולם וגם בשטח שבחוץ וההדברה כוללת ריסוס נגד כלל סוגי המזיקים כולל הנחת מלכודות עכברים.

בנוסף ישנם ריסוסים המתבצעים במשרדים ששומרים על משרד ללא ג'וקים, חרקים וזוחלים, וישנן הדברות בחנויות ורשתות המונעות חרקים ג'וקים וזוחלים. חשוב במשרדים או במחסנים לוגיסטיים חשוב שהמדביר ישים לב שאין במקום מכרסמים, שכן המקומות כאלה ישנם מסמכים חשובים רבים אותם יכולים המכרסמים לכרסם. אם התגלו סימנים כאלה, יש להניח מלכודות נגד מכרסמים במקום.

לסיכום, את בית העסק יש להדביר לפחות פעם בשנה, ויש לשים לב לכללי ההדברה והבריאות שאתם מחויבים להם לפי חוקי התברואה הממשלתיים.

חברת 'קקטוס הדברה' מבצעת הדברות לבתי עסק מכל הסוגים. 

לפרטים נוספים
מלאו את פרטים ואחזור אליכם בהקדם