הדברת דירה חדשה

לאיזה חברת הדברה כדאי לפנות לפני הדברת דירה חדשה? והאם אתם צריכים לשלם על הדברת הדירה כאשר אתם שוכרים דירה? ומתי רצוי לבצע הדברה בדירה? כל התשובות לגבי הדברה בדירה חדשה בהמשך.

מזל טוב! אתם עוברים לדירה חדשה, אבל לפני שאתם נכנסים לדירה, חשוב לוודא שלא יכנסו לדירה שלכם שותפים לא רצויים כמו ג'וקים, זוחלים, עכבישים ואפילו עכברים. ולכן חשוב לבצע הדברה. לשם כך כדאי לדעת כמה דברים חשובים על הדברת דירה חדשה:

מי משלם על הדברה כאשר אתם שוכרים דירה?

בעבר היה נהוג שכאשר אתם שוכרים דירה בעל הדירה הוא זה שמשלם את ההדברה. עם זאת כיום שוכרי הדירות מתחלפים בקצב מטורף ובעלי הדירות התייאשו, וכבר פחות נוהגים לבצע הדברה בכל פעם שדייר חדש מגיע לדירה, ולכן פחות נהוג שבעל הדירה משלם על ההדברה. אז אם אתם נכנסים לדירה חדשה, אפשר לנסות לבקש מבעל הדירה שישלם על ההדברה, אם הוא לא מסכים, שלמו אתם על הדברה, עדיף להיות בראש שקט מאשר לישון עם האויב - הלוא הוא המקק.

מתי מבצעים הדברה בדירה חדשה? הדברה דירה חדשה

הדברה מבצעים בסמוך לכניסה לדירה, רצוי אפילו כמה ימים לפני הכניסה לדירה וזאת לפני הכנסת הריהוט לדירה (כדי שלא תצטרכו להזיז שוב את הרהיטים והכלים מהארונות) אך יש לבצע את ההדברה לאחר שניקיתם את הדירה. חשוב לאחר ההדברה לא לנקות שוב את הדירה או לשטוף את הדירה לפחות שבוע מזמן ההדברה.

כיצד בוחרים חברת הדברה?

כאשר אתם בוחרים שירותי הדברה לצורך הדברת דירה חדשה, בחרו חברה עם ניסיון והמלצות. חשוב לבחור חברה שיכולה לבצע בהדברה במגוון שיטות בין אם מדובר בהדברה ירוקה, בהדברה ביולוגית או הדברה כימית. שימו לב כי המדביר מדביר את כלל  חלקי הבית וגם את החצר אם יש לכם חצר בדירה. בדקו כי המדביר פותח ביובים ומדביר אותם נותן לכם עצות טובות ואחריו לשנה לפחות.

אולי גם יעניין אתכם

 

 

מחירי ההדברה

מחיר הדברה בדירה חדשה הינו לפי גודל הדירה, חשוב לבצע השוואת מחירים קפדנית ולבחור מדביר לפי איכות והמלצות.

חברת קקטוס הדברה מתמחה בכל סוגי הדברה, לדירות מכל סוג בין אם מדובר בדירות קרקע או בדירות בבנייני דירות. 

לפרטים נוספים
מלאו את פרטים ואחזור אליכם בהקדם