איך בוחרים מרחיק יונים?

בעיית היונים מוכרת וידועה מאז שהאדם המודרני קיצץ בשטחים הפתוחים שבהן הן חיות ופלש לאזורי המחיה שלה, כמו גם לאזורי המחיה של מכרסמים וחיות אחרות שפולשות הביתה. מכיוון שכך, היונים מוצאות את הבתים ומקומות נוחים בהם מצוינים לקינון. היונים הן בעלות מנגנון ביות וניווט מעולה, מה שמכוון אותן כמה פעמים בשנה לאותו מקום כדי לקנן ולהטיל ביצים. זה יוצר כמובן בעיה ולכן כשאתם בוחרים מרחיק יונים עליכם לדעת במה זה כרוך ולשמוע אילו שיטות מציעים לכם כדי להרחיק את היונים אחת ולתמיד ולפתור את הבעיה. אם יש תינוקות וילדים בבית בעיית התברואה חמורה יותר בגלל הלשלשת ובגלל הכינים שמתפשטות לתוך הבית ועקיצתן מביאה מחלות.

לבחור מרחיק יונים לפי גישהמרחיק יונים

מרחיק יונים טוב אמור לתת לכם פתרון הרמטי כדי שזה לא ייפתר חלקית בלבד. כמו כן, זוהי בחירה שלכם אם להדביר בצורה כזאת שתפגע ביונים ותהרוג אותן ויש שיטות שלא. היום, למען האמת, לא נהוג לפגוע בבעלי החיים שמדבירים נגדם אלא במקרים קיצוניים השיטות המועדפות יהיו תמיד ירוקות, גם כדי למנוע פגיעה בבעלי החיים וגם למנוע גרימת נזק בריאותי לדיירי הבית בגלל חומרים כימיים ורעלים חזקים והן בגלל אמצעים פיזיים שעלולים לפגוע באנשים ובעיקר בילדים. היונים תמיד ינסו לחדור לחללים שבהן קיננו בעבר ולכן יש לחסום מסתורי כביסה, חללים, אדני חלון ומסגרות חלולות שבהן נוח להן לקנן.

שיטות שונות להרחקת יונים שנוקטים מרחיקי יונים מקצועיים:

  • דוקרנים – דוקרנים מופיעים בכמה צורות וחומרים לפי התקציב שנוח לכם ולפי חומרת הבעיה. החומר הכי טוב הוא דוקרני נירוסטה כי הם מחזיקים מעמד שנים ומתאימים לשטחים בגדלים מסוימים. דוקרני פלסטיק פחות יעילים.
  • רשתות שמותקנות על מסתורי כביסה ואפילו חלונות. במקרה של חלונות רשתות משמשות גם סורגים למניעת נפילות אנשים מחלונות ולכן יש להתקין אותן מחומרים חזקים ויעילים. יש רשתות מחומרים כמו פוליתילן או חומרים שקופים למי שאסתטיקה חשובה לו.
  • מרחיק יונים אלקטרוני – מכשיר השמעת תדרים שיונים שומעות ומרחיקים אותן.
  • קפיץ מיוחד שגורם אי נוחות.
  • דחלילים בצורת ציפורים שמרתיעות יונים בגלל סימון טריטוריה.

אם בכל זאת אתם מעוניינים בהדברת יונים, לחצו.

אם אתם רוצים לבצע הרחקת יונים בעצמכם, לחצו.

לפרטים נוספים
מלאו את פרטים ואחזור אליכם בהקדם